V našich srdcích

SAARLOOSŮV VLČÁK

 

Arnarno  
image další foto ZDE
Narozen:1. 3. 2010 Umrtí: 6.11. 2016
DKK:  A/B
DLK:   0/0
Dwarf: A/N
DM:    DM/DM 
PRA:  free: 22. 5. 14, 31.1.2012 
Bonitace: 28.7.12 v Pardubicích - chovný, posuzovatel p. Vaclavík 
Potomstvo: 2014 Barbar Brown Ryjan, Barnabáš Fox Ryjan,  Brit Arnarno Ryjan

Šedinek - Arnarno byl ten nejvíc tvrdohlavý pes co jsem kdy poznala. Byl svůj. Ten jeho věčný úsměv, ať se dělo cokoliv .... Bylo to přerostlé mimino, byl kouzelný, mazliví, úžasný.
Povahově byl Šedinek plachý Saarloos, neměl rád rušné akce a dost jsme se sním natahaly :). Byl opravdu velký po všech stránkách .... velký vzrůstově, silou i milujícím srdcem a velký přítel pro ty co miloval.....
Arnarno nevykazoval žádné známky nemoci. V hlavě probíhá milión věcí a otazníků co se stalo. Čeho jsme si nevšimli?, nevím. Den předem procházka jako vždy, žádné náznaky ničeho, jedl, pil ... večér usnul vedle sedačky a ráno se už nevzbudil. Byl krásný, jako by pořád spokojeně spal, když jsem se na něj dívala dýl jako by i dýchal ..... strašná bolest," ty můj pitomečku pitomej i ty si odešel tak brzy". 
Každý kdo miluje svého psa zažívá neskutečnou bolest při jeho odchodu, ale ano, stojí to za to, stojí za to mít takového přítele, být spolu ten čas co nám byl určen ......
                         jsme stále za tebou Šedou

 

BUTERFLY KISS Miraja 

Kessí jsme si přivezli v prosinci 2009, když jí byl jeden rok. Byla velmi bázlivá a nedůvěřivá. Chovatelce byla vrácena majitelkou z neznámých důvodů (pravděpodobně nezvládala Saarloosáckou povahu).

  
Narozena: 1. 11. 2008 Umrtí: 25. 8. 2013
DKK:  A/A
DLK:   0/0
Dwarf: A/N
DM:    N/DM 
Bonitace: 29. 5. 11 Dětřichov - chovná, posuzovatel p. Vondrouš 
               A63/OB  (Výška: 63, povaha: nedůvěřivý - ovladatelný)
Potomstvo: Agbar, Altaj, Aris, Attila, Akela, Akira, Anivie -  více info zde

Kess jsme si vzali v jejím prvním roce života .... měla vlčí povahu i vzhled, zvykání si v novém prostředí a především přijmout do svého života lidskou smečku bylo pro ní velmi těžké. Dlouho mi trvalo jí přesvědčit že jsem její přítel který se o ní postará, kterému může věřit a který ji dá pocit jistoty a domova. Z Kess se stala zvídavá, hravá fena, která uměla dát najevo svou radost. Byl to výborný průvodce, dokázala doprovázet člověka kamkoliv. 
Kess byla k ostatním psům a zvířatům velmi hodná a nekonfliktní. Mezi lidmi byla bezproblémová ale v přímém kontaktu odtažitá.

 

Kess nám onemocněla rakovinou žláz. Nemoc se objevila nečekaně a velice rychle nastal konec jednoho mladého psího života. V půlce června 2013 nám Kess onemocněla, přes měsíc se léčila antibiotiky a hledala se příčina nemoci....... 25. 8. 2013 ve svém domově Kess ve spánku vydechla naposled.

 Jsem Ti vděčná Kess,..... za to žes mi ukázala jiný pohled na svět psů, žes mně naučila více trpělivosti, za to jak si silná byla a všechny své útrapy co si ve svém krátkém životě měla si překonala, za to že sis moc přála stát se matkou a dala nám štěňátka, děkuji za Anivií která je ti tolik podobná, ....... děkuji za kousek života strávený s námi .

                                                 další foto ZDE

 

 

TOPlist